New hair


Spravila som to. Áno. Dala som sa ostrihať. Pocit je to skvelý, toľká voľnosť. Predsa len 20 cm išlo preč! Na druhej strane som za to dostala hahaha, od väčšiny kamarátiek :) Čo vy na to? Tiež mi vynadáte?? Alebo pochválite?? :)

ENG:
I did it. Yes. I cut my hair. It feels amazing, so free. Of course, it does because my hair is 20 cm shorter! On the other site, my friends were very angry haha, mostly girls :) And what about you? Angry at me? Or do you like my new hair?? :)   


17 comments:

 1. mě se to líbí! <3
  ady.

  ReplyDelete
 2. nie že by sa mi to nepáčilo, ale radšej by som ti vynadala! :D

  ReplyDelete
 3. Chválim! Ja by som všetkých najradšej ostrihala nakrátko. :D

  ReplyDelete
 4. máš to úplne skvelé!!
  , ja som sa tiež raz z vlasov zobrala dosť velku dlžku a odvtedy je to závislosť :)

  ReplyDelete
 5. též sem dala přes 20 dolů a taky mě všechny kámošky přivítaly s "proč jsi to udělala??" :D:D Ale neměnila bych, je to skvělý pocit s lehčí hlavou:)) A tobě to sluší, klidně bys mohla ještě na mikádo!

  ReplyDelete
 6. Hah tiež som sa teraz ostrihala a kamarátky nadávajú, ale hlavné je, že my sme spokojné :)) Super to máš :)

  ReplyDelete
 7. super to mas teraz))

  ReplyDelete
 8. tyhle vlasy ti moc sluší :)

  Můj blog s givesway http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 9. vyzeráš ako demi moore :)

  ReplyDelete
 10. ja som zástanca dlhých vlasov, svoje nechávam dorásť donekonečna a ešte ďalej, ale v tvojom prípade (kupodivu) sa mi viac páčiš v krátkej verzii :)

  ReplyDelete
 11. takhle ti to moc sluší :)

  ReplyDelete
 12. Anonymous10/31/2013

  tatko to mas ovela lepsie na jednotku super :)

  ReplyDelete
 13. Anonymous11/01/2013

  kraasne !! :)

  ReplyDelete
 14. Udělala jsem totéž :)
  Usilovala jsem o ostříhání už víc jak půl roku, ale žádná moje kamarádka/kadeřnice mě něchtěla ostříhat, protože jsem měla vlasy do půlky zad a všem to bylo líto :D a k nikomu cizímu jsem jít nechtěla, nakonec jsem ale jednu kámošku ukecala (sice až po půl roce, ale lepší než nic).. teď mi to ale všichni vyčítají, že jsem dlouhé vlasy měla lepší, ale myslím, že je to jen o zvyku a HLAVNĚ - mě se to líbí, jsem maximálně spokojená. Občas se mi sice zasteskne, ale jen na chvíli. Nespotřebuji tolik olejíčku ani masky, vlasy mám rychleji suché a nakulmované nebo vyžehlené je mám do 5 minut, je to šup šup, když je mám o polovinu kratší, prostě skvělé :) jsem ráda, že jsem do toho šla.

  ReplyDelete
 15. Zmena je život :)

  ReplyDelete