MB Fashion Week Stockholm, day 3


Deň tretí, bol zároveň aj dňom posledným. Čo je velikánska škoda, pretože obdivovať niektoré kúsky by som mohla aj dlhšie, haha. Napríklad, ružový kabát z druhej fotky, biely z tretej alebo celý ten mix topánok :) Všetky dnešné fotky boli odfotené pred začiatkom poslednej prehliadky, Tiger of Sweden. Už sa stmievalo, takže fotky nie sú až také ostré :( ... Ukončenie Fashion Weeku by malo byť dnes na Fashion Night Out, kam sa tiež chystám a kde budem pre vás všetko dokumentovať!

ENG:
Day three, was the last day. It´s such a pity because I would like to admire some pieces even longer, haha. For example pink coat from second photo, white one from third photo or all those shoes :) All today´s pics were taken before the last show, Tiger of Sweden. The sun was already down, that´s why my photos are not sharp :( ... The end of fashion week and beginning of the new season is tonight at Fashion Night Out. And I will be there, documenting everything for you!5 comments:

 1. Dokonalý fotky!
  Není to na té páté fotce od zdola, jak je otočená zády a kouří, náhodou Caroline Blomst ze Stockholm Street Style? :)

  ReplyDelete
 2. mňa najviac bavia tie topánky z toho všetkého, a pravdaže celé je to dobre. na tieto fotky by som s adokázala pozerať stále aj keby ich boli tisícky.

  ReplyDelete
 3. vtipný jak jsou všichni přisátý k těm telefonům :) díky za super streetstyle :)

  ReplyDelete
 4. Fashion week a ještě k tomu ve Stockholmu? Sen.
  (Mimochodem, ten pán s černýma vlasama po zadek je bezkonkurenční :D)

  ReplyDelete