Life is beautiful!

(shoes: Dinsko, skirt: Zara, sweater,beanie: secondhand, necklace: Ginatricot)

Toto bolo asi jedno z najvtipnejších fotení ever :) Ja a statív uprostred lesa a skupinky turistov (alias štucne, vibramy a páperovky) ktorý chodili okolo mňa, fajin. Boli ale skutočne veľmi milý hahaha. Ževraj mám "peknou sukínku" a čí mám dobré svetlo a čí im fotky potom ukážem a či nepotrebujem pomoc haha strašne som sa smiala :) :) Inak s fotkami som nadmieru spokojná - áno, áno samochvála smrdí!! Asi sú to jedny z najlepších aké som za moje skoro 3 roky blogovania spravila, čo myslíte??

ENG:
This was one of the funniest shootings ever :) Me and my stativ in the middle of the forest and a lot of groups of tourists (or hiking boots, thick jackets and high socking  going by, yeah! But they were very nice hahaha. They said I have nice skirt and ask if I have a good light and if I can show them my photos later and if I need help, haha I was laughing like crazy :) :) And I am totally satisfied with these photos - yes, yes self-praise stinks!! I think these photos are one of the best I´ve ever took during my soon 3 years of blogging, what do you think??Klikni na obrázok pre zúčastnenie! // Click on the picture to join!

13 comments:

 1. tak tá posledná je fakt bezkonkurenčná :)

  ReplyDelete
 2. ta poslední je nejlepší :) ty hory jsou boží

  ReplyDelete
 3. och áno skvelé fotky a posledná je najnaj!

  ReplyDelete
 4. Skvelé fotky až na pár výnimiek, ktoré sa mi zdajú zvláštne, ale inak sú skvelé, príroda, pekná baba :) a s pekným outfitom, topánky su naj...a sukňa tiež!

  www.seesimona.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. mas byt pravom na co hrda, vyzera ako vystrihnute z nejakeho editorialu!!:)

  ReplyDelete
 6. tak tá posledná fotka je za milión bodov!!
  a tá tretia a piata!!!!oooch naozaj super.

  ReplyDelete
 7. Ty jsi nádherná! Děsně krásné fotky ;-).

  ReplyDelete
 8. myslim, žes už měla i lepší, ale tyhle jsou taky dobrý, hlavně krásnej výhled, když si vybereš takový pěkný místo, tak asi musíš počítat s turistama:D

  pragueneedsmorestyle

  ReplyDelete
 9. moc krásné fotky a hrozně hezké pozadí :))  http://worldofadel.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 10. poslední je nádherná!

  ReplyDelete
 11. haha, viem si predstaviť tú situáciu pri fotení :D..a súhlasím, skvelé sú tie fotky a veľmi sa mi páčia tvoje topánky a náhrdelník!

  ReplyDelete
 12. super prostredie a super fotky :D

  ReplyDelete
 13. Shoes and skirt to die for! Chci.

  ReplyDelete