London, day 2

30.12.2010

Au, moja hlava :) to bolo asi prvé čo ma ráno napadlo, uff... Zbalila som si 2 litrovú fľašku minerálku a vyrazili sme. Začiatok dnešného dňa bol pre mňa trošku (dosť) nudný ale čo už som mala robiť do Londýna som išla s 3 chalanmi (ani jeden môj) 
Môže vás napadnúť, že som divná - jediné dievča (ale žiadna kamarátka nechcela míňať na "zbytočnosti"), ale chápte ma, proste som chcela vypadnúť a s chalanmi je predsa vždy sranda :)
Pekne som sa zamotala, čo? Takže ako prvé sme išli pozrieť štadión Arsenal-u


Ako som už napísala, dosť nuda, teda viac ako dosť nuda...


Yeah, aj Slováci a Česi fandia :)


Oxford Street


Tak a potom boli už nákupy :) Na Oxford Street mi dali chalani iba 4 hodiny rozchod. Ako prvé som išla do  Beyond Retro, ktorý bol blízko a mala som ho vyhliadnutý už dlhšie.
Bola tam taká kopa vecí, že som ani nevedela čo si vyskúšať (btw. skvelé kabáty a veľa rôznych serepetičiek za super ceny) super atmosféra nie ako v sekáčoch u nás - ou a boli tam aj chalani, super oblečený a krásny!! Takže ak sa chystáte do Londýna bežte ho okuknúť. 
Kúpila som si šaty - nie tie čo mám na fotke. Tie ukážem neskôr :)Tak a teraz zas späť na Oxford Street! Nákupy boli fakt super. Kúpila som si kabelky, čižmy, náušnice...o tom neskôr :)
Obchody sa mi tu zdali lepšie ako vo Westfield. Myslím, že tu bolo aj viac vecí, lepšie ceny ale aj viac ľudí (o veľa viac)


 Hmm... sem tak chodiť :) Výška priamo na Oxford Street!A čo večer? Znova sme spoznali ďalších susedov teraz z Prahy, zasa sa opili a išli spinkať (asi o 4 ráno) Taká malá organizačná info - ani jeden z nás nemal 21. Myslela som, že v tom bude veľký problém. Počula som, že to tam majú dosť prísne. Ale bývali sme ďalej od centra a tam boli malé obchodíky kde predávali iba indovia a číňania. Tým bolo úplne jedno koľko máte rokov + v Anglicku pri sebe nemusíte mať občiansky (žiadny nemajú) Samozrejme, že nie všade je im to jedno - napr. hovorili nám, že niektoré party sú od 21, 25 ale aj od 18. Takže tak.

7 comments:

 1. Super fotky. :) Mám ráda tvé články, tak jen tak dál s nima!:)

  ReplyDelete
 2. Arsenal som musela absolvovat aj ja so svojim chalpom (strasna otrava) ale inak mam Anglicko rada kvoli jeho multikulturnosti
  a vseobecne nakupy ked su v Londyne (a aj v inych mestach Anglicka) su otrasne, ten neporiadok a chaos...

  ReplyDelete
 3. pekné fotky :)
  http://fashionfairyblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. skvelé fotky ! ách a tá škola ! dala by som čokoľvek tam študovať !

  ReplyDelete
 5. ja chcem ísť tiež!!! :))) a ešte s 3 chalanmi, to musela byť šupa :))

  a ten sekáč, wuáá! :)

  teším sa na ďaľší post :)!

  ReplyDelete
 6. ten Arsenal....ale no, prežila si, veď potom ťa čakala odmena vo forme oxford street:))

  ReplyDelete
 7. heh 4 hod?..ja som iba v topshope bola 2hodiny :D

  ReplyDelete