#tbt: My december in London


Na dnes outfitíky necháme oddychovať a presunieme sa do predvianočného Londýna. Ktorý som vám síce spomínala ale nikdy som sa nedostala k fotkám. Tadáá! Veľké mestá sú pre mňa vždy velikánskou inšpiráciou. Nielen pre tú masu ludí, z ktorých je každý iný, svojský, jedinečný a otvorený. Ale aj kvôli tvarom, farbám a vzorom ktoré sa nachádzajú všade naokolo, stačí ich iba vnímať a užívať si tú slobodu ktorú vám dávajú.
P.S.: Na poslednej fotke je žiadosť o ruku :) Na lodi pod Tower Bridgom bol párik a takto originálne sa jej to spýtal. Krásne nie??

ENGLISH:
For today, I leave all my outfits in the folder and we move to London. I´ve already mentioned it but I never get to actually show you pics I took there. Here they are! Big cities are always a huge inspiration for me. Not only because of the amount of people you meet, each one of them is different, individual, unique and open. But also because of all the different shapes, colors and patterns which are all over the place. You just have to stop for a second, and enjoy the freedom they are offering.
P.S.: Last picture shows how one boy proposed to his girlfriend :) They were on the boat under the Tower Bridge. How romantic!2 comments:

  1. jednoducho krása :)

    ReplyDelete
  2. ta predposledni fotka je skvela;)

    ReplyDelete