Under the bridge

 (jacket,belt: secondhand, shirt: Reserved, pants: Terranova, watches: DKNY, shoes: Ginatricot)

Ahojte, síce mamina hovorí, že červená a ružová sa k sebe nehodia ale mne sa táto kombinácia páči :) Tieto fotky sme fotili ešte v nedeľu keď všetok sneh vymizol a dokonca aj prestal fúkať vietor. Takže, mi takto vôbec nebola zima a mohla som vytiahnuť aj tieto topánky, ktoré mám už od Vianoc na poličke... 
Pekný deň!

P.S.: Fotili sme pod novým ešte nedostavaným Trenčianskym mostom :) Je to náš unikát! Vedeli ste že, Golden Gate stavali 4 roky a náš Trenčiansky stavajú už asi 3 a majú zatiaľ 2 piliere :) :)

ENG:
Hi, despite my mum´s opinion that red and pink don´t match I like it a lot :) We took these photos on Sunday, when there was no snow and no wind blowing. So, I could take photos like this and I didn´t feel cold and I could finally take these heels out (they are on my shelf from Christmas)... I couldn´t post these photos earlier because I

P.S.: These photos were taken under our new, still in construction, bridge :) Its so unique! Did you know that it took 4 years to build Goldan Gate bridge and they are building our bridge for 3 years and they still have just 2 pillars :) :)

8 comments:

 1. To sáčko je krásné, moc pěkný outfit :)

  nikol-kach.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. to je ten, co tak dlho trvalo, kym sa vobec rozhybali ho postavit?? ak hej, tak uz je aj tak uspech, ze vobec zacali:) a outfitik sa paci aj mne:)

  ReplyDelete
 3. a koľko rokov tomu predchádzalo aby sa vôbec na to dali :D
  juj a chcela by som už počasie na lodičky!

  ReplyDelete
 4. hezké boty!


  http://kitty-gone-wild.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. krásne tričko! :)

  ReplyDelete
 6. Táto kombinácia je úžasná :)

  ReplyDelete
 7. keď sa tak na teba pozerám v najbližšej dobe si musím zaobstarať nové biele gate :)

  http://slyfestyle.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 8. Anonymous3/28/2013

  ale to je v pohode, predstav si ako dlho to musia stavať na východe :D

  ReplyDelete